تعمیر موتور لکسوس

تعمیر موتور لکسوس

در تمیرگاه تخصصی تویوتا ؛ لکسوس کلیه متخصصین با دقت و با مهارت های آموزش دیده حرفه ای انجام میدهند. برای تعمیر تمامی خودروهای لکسوس با پیشرفته ترین دستگاه های تعمیر میشود. تعمیر موتور لکسوس بسیار دشوار است و نمیتوانید این ریسک که کنید که برای تعمیر موتور لکسوسدست تعمیرگاه های معمولی بدهید باید با پیشرفته ترین دستگاه ها و با کادر حرفه ای انجام شود. زیرا باید با دقت و حساسیتی بالا تعمیر شود.

تفاوت تعمیر موتور لکسوس نسبت به ساير موتورها

موتور خودرو لکسوس با موتورهای بقیه خودروها فرقی دارد زیرا که باید برای تعمیر این موتور کمی آکاهی و مهارت می طلبد که تعمیرکاران و متخصین تویوتا؛ لکسوس تلاش خود را می کنند که با دقت بیشتر به انجام برسانند.

برای تعمیر موتور لکسوس بهتر است یک سرپرستی نیز تمام مراحل تعمیر موتور را نظارت داشته باشد که تعمیر موتور با تمامی دقت انجام شود.

جديدترين تغييرات نرم افزاري موتور

تعمیر موتور لکسوس با توجه به جديدترين تغييرات نرم افزاري موتور صورت مي گيرد با وجود این تعمیر مشخص شود كه جديدترين تغييرات نرم افزاري بر موتور اعمال مي شود و مالك خودرو نيز مطمئن خواهد شد كه كار به درستي انجام شده است.

خدمات ما ؟

دیاگ تخصصی بنز؛ عیب یابی کامپیوتری؛ خدمات موتوری و گیربکس؛ خدمات پنچرگیری و تعویض لاستیک؛ سوخت رسانی در محل؛ بنزین سیار؛ امداد باتری در محل؛ تعویض لنت ترمز؛ تعویض شمع و وایر؛ تعویض صفحه کلاچ: تعویض سنسور دما و … در تعمیرگاه تخصصی تویوتا؛ لکسوس تمامی خدمات این شرکت با دقت و مهارت بالایی انجام میشود.

تعویض روغن موتور

موارد زیر در تعویض روغن موتور به صورت سیار،در محل بازدید و در صورت نیاز تعویض خواهد شد:
1:روغن موتور با توجه به استاندارد کارخانه سازنده خودرو
2:فیلتر روغن
3:فیلتر هوا
4:فیلتر کابین
5:بقیه موارد در خودرو بازدید شده و در صورت نیاز به مشتری اعلائم می گردد.
شاید برایتان جالب باشد که شرکت FireSton در کشور آمریکا روزانه 17000 خودرو را به صورت سیار سرویس می‌کند، به جزء مواردی که نیاز به تعمیرگاه نباشد، بیشتر سرویس های دوره ای در محل مشتری انجام می گردد.
شرکت Car Service با سالها تجربه در خدمات سرویس در محل با کاملترین تجهیزات به مشتریان خدمات ارائه می‌کند.
تعویض روغن موتور و فیلترها در محل
بدون کوچکترین کثیفی و آلودگی در محل
تخلیه روغن با دستگاه ساکشن یا تخلیه از زیر خودرو (که هر کدام که به در خواست مشتری باشد)
دیاگ کامل
کافیست فقط یکبار شرایط کاری مارا مشاهده فرمایید.
امیدوار هستیم که از خدمات Car Service رضایت داشته باشید

تعمیردر محل لکسوس

تعمیر موتور لکسوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *